DYREKTOR
mgr Marzena Gumińska
telefon kontaktowy: 605 955 544
WICEDYREKTOR
mgr Dorota Tajl
NAUCZYCIELE
Nauczyciele wychowania przedszkolnego
- mgr Marlena Kabat – wychowawca grupy przedszkolnej
- Anita Jaszkowska – wychowawca grupy przedszkolnej
- mgr Honorata Jeziorska
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
- mgr Bucholc Joanna – wychowawca klasy 1a
- mgr Orlikowska Weronika – wychowawca klasy 1b
- mgr Wiśniewska Joanna – wychowawca klasy 2a
- mgr Wiśniewska Barbara – wychowawca klasy 2b
- mgr Gabryel Dorota – wychowawca klasy 3a
- mgr Pade‘e Beata – wychowawca klasy 3b
Nauczyciele języka polskiego:
- mgr Beata Tajl
- mgr Magdalena Grochowska
- mgr Barbara Okrzyńska
Nauczyciele matematyki:
- mgr Glonek Magdalena – wychowawca 5a
- mgr Weltrowska Ilona
Nauczyciele biologii, przyrody i geografii:
- mgr Kuligowska Monika – wychowawca klasy 8b
- mgr Jabłońska Wiesława
Nauczyciel historii/wiedzy o społeczeństwie:
- mgr Chudzinska Danuta – wychowawca klasy 5b
- mgr Gruntkowska Urszula
Nauczyciel fizyki i chemii:
- mgr Grzegorczyk Ewelina – wychowawca klasy 8a
Nauczyciele muzyki/plastyki/techniki:
- mgr Friede Paweł – muzyka
- mgr Kupś – Siniło Marzena – plastyka – wychowawca klasy 5c
- Kieliński Aleksander – technika – wychowawca klasy 7a
Nauczyciel informatyki:
- mgr Kieliński Aleksander
Nauczyciele języka angielskiego/niemieckiego:
- mgr Dobies Aleksandra – język angielski wychowawca klasy 4b
- mgr Okrzyńska Barbara – język niemiecki
- mgr Olczak Dagmara – język angielski wychowawca klasy 6a
- mgr Myśliwiec Mateusz – język angielski wychowawca klasy 6b
Nauczyciele zajęć wychowania fizycznego:
- mgr Gwizdała Iwona
- mgr Mews Maciej – wychowawca klasy 4a
- mgr Tyda Andrzej – wychowawca klasy 7b
Nauczyciele religii:
- mgr Jagła Krystyna
- mgr Friede Paweł
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:
- mgr Gabryel Dorota
Nauczyciel doradztwa zawodowego:
- mgr Gruntkowska Urszula
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:
- mgr Kieliński Aleksander
Biblioteka szkolna:
- mgr Grochowska Magdalena
- mgr Ollick – Jelińska Joanna
Pedagog szkolny:
- mgr Kupś – Siniło Marzena
Pedagog specjalny:
- mgr Paś Monika
Psycholog szkolny:
- mgr Małgorzata Wasiniewska
Wychowawcy świetlicy:
- Konkol Anna
- mgr Zagrabińska Hanna
- Izabela Białecka
Nauczyciel wspomagający:
- mgr Ollick – Jelińska
- mgr Haffke Beata
- mgr Paś Monika
- mgr Domjan Ewa
- mgr Słomińska Elżbieta