IV Powiatowy Turniej Szachowy "Szach z Jedynką" - Szkoła nr 1 w Tucholi
Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi im. ks. ppłk. J. Wryczy
  • Zdjęcie budynku Szkoły Podstawowej nr. 1 w Tucholi

IV Powiatowy Turniej Szachowy „Szach z Jedynką”

Doskonały wynik naszych szachistów!!!
W Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych nasi uczniowie uzyskali świetne wyniki.
W kategorii klas 4-6 wygraliśmy i będziemy reprezentować Powiat na zawodach rangi wojewódzkiej.
Skład zwycięskiej drużyny to: Dominika Nowicka, Piotr Bieliński, Mateusz Bronikowski i Marcin
Wojciechowski.
Drużyna w kategorii starszej klas 7-8 zdobyła srebrne medale. Skład drużyny to: Nadia Buława, Paweł
Remisz, Jacek Kujawa, Krzysztof Karnecki.
W kategorii 1-3 nasi najmłodsi zdobyli 5 miejsce. Skład drużyny: Stanisław Gierszewski, Adrian
Nowakowski, Mikołaj Remisz, Paulina Koseda. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych
sukcesów!!!
W kategorii indywidualnej medale zdobyli w kategorii 4-6: złoty medal – Marcin Wojciechowski,