Budowanie z klocków Lego to jedno, ale zaprogramowanie tak żeby się poruszały to całkiem inna sprawa. I na prawdę się poruszały dzięki prostemu programowi ulożonemu przez uczniów klasy trzeciej. Ale była zabawa 😃👍💻
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.